PUBLISHING S.P. RECORDS

Email Drukuj PDF
Promocja oraz Generowanie i Egzekwowanie Zysków dla Artystów.

W odróżnieniu od wielu innych firm zajmujących się publishingiem, który polega na ściąganiu pieniędzy, S.P. Records prowadzi AKTYWNY PUBLISHING polegający na produkcji teledysków i utworów oraz promocji tychże, co generuje dodatkowe, a w niektórych przypadkach główne dochody dla Artystów.

Naszym zadaniem jest promowanie utworów, płyt i teledysków w mediach – telewizji, radio, prasie i Internecie. Docieramy również do innych miejsc, takich jak centra handlowe, restauracje, sieci sklepów, kluby fitness, w których emitowane są teledyski i utwory Artystów. Zajmujemy się również sprzedażą dzwonków do telefonów, muzyki do reklam telewizyjnych, seriali i filmów. Wszystko to w porozumieniu i za zgodą samych Artystów. Jako promotor utworów singlowych i teledysków generujemy znaczące sumy dla Artystów.

Artystom zapewniamy także opiekę prawną oraz księgową.

W wyniku aktywnego publishingu prowadzonego przez S.P. Records Artyści uzyskują znacznie większe dochody z takich organizacji jak ZAIKS, SAWP czy STOART.
 

Dideło

 
 
 
 
 
 
 

 
 

Newsletter


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach przeglądarki..

Akceptuję ciasteczka z tej strony.