s.p. records


aktualności   artyści   studio   sklep   dzwonki   teledyski   firma   publishing   linki   kontakt

Publishing


PUBLISHING S.P. RECORDS

Promocja oraz Generowanie i Egzekwowanie Zysków dla Artystów.

W odróżnieniu od wielu innych firm zajmujących się publishingiem, który polega na ściąganiu pieniędzy, S.P. Records prowadzi AKTYWNY PUBLISHING polegający na produkcji teledysków i utworów oraz promocji tychże, co generuje dodatkowe, a w niektórych przypadkach główne dochody dla Artystów.

Naszym zadaniem jest promowanie utworów, płyt i teledysków w mediach – telewizji, radio, prasie i Internecie. Docieramy również do innych miejsc, takich jak centra handlowe, restauracje, sieci sklepów, kluby fitness, w których emitowane są teledyski i utwory Artystów. Zajmujemy się również sprzedażą dzwonków do telefonów, muzyki do reklam telewizyjnych, seriali i filmów. Wszystko to w porozumieniu i za zgodą samych Artystów. Jako promotor utworów singlowych i teledysków generujemy znaczące sumy dla Artystów.

Artystom zapewniamy także opiekę prawną oraz księgową.

W wyniku aktywnego publishingu prowadzonego przez S.P. Records Artyści uzyskują znacznie większe dochody z takich organizacji jak ZAIKS, SAWP czy STOART.


 

Aktualności


2009-08-31
Opóźnienie w realizacji zamówień na singiel KULTU.

2009-08-29
KULT - MARYSIA.

2009-08-29
Nowości w sklepie S.P. RECORDS.

2009-08-25
Bielizna

2009-08-23
KULT - MARYSIA.


Sławek Pietrzak apeluje


Moi Drodzy,

wczoraj w czwartek 16 lipca 2009 roku najlepszy polski zespół KULT zakończył pracę nad płytą ... więcej >>>


O firmie


Wydawnictwo fonograficzne S.P. Records zostało założone w 1993 roku przez byłego gitarzystę Kultu - Sławomira Pietrzaka i od początku istnienia jest legalnym p... więcej >>>


Nasze studioDysponujemy profesjonalnym sprzętem, reżyserką i dwoma pomieszczeniami do nagrań - jedno o powierzchni 60 m, drugie - 8 m (lektorka). Współpracujemy z uznanymi reżyserami dźwięku...
więcej >>>

Newsletter


Wpisz swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:

S.P. Records - independent record label and publishing company WOW Studio / Qba