s.p. records


aktualności   artyści   studio   sklep   dzwonki   teledyski   firma   publishing   linki   kontakt

Sławek Pietrzak apeluje


Moi Drodzy,

wczoraj w czwartek 16 lipca 2009 roku najlepszy polski zespół KULT zakończył pracę nad płytą "HURRA". Krążek ten ukarze się 28 września 2009 roku - płyta na którą wszyscy długo czekaliśmy. Kazik brzmi na niej jakby miał 15 lat mniej, instrumenty i sposób grania przypominają takie Kultowe klimaty, które ja najbardziej lubię. Czuć na płycie doskonałą energię, która towarzyszyła muzykom w naszym studio. Wielokrotnie widzieliśmy zespół, który jest uśmiechnięty, zadowolony i nakręcony swoją pracą. Wszyscy muzycy bardzo intensywnie pracowali ale największą  K R W A W I C Ę zostawił w studio Kazimierz. Mogę tylko tyle powiedzieć, że KULT to brzmi dumnie.

Ps. singiel promujący nową płytę już w sierpniu!

Sławek Pietrzak

 Polecam Waszej uwadze zespół Blade Loki są wg mnie najostrzejszą kapelą z damskim wokalem. Nowa płyta Torpedo Los już w sklepach!!!


Sposób zaaranżowania oraz wykorzystania instrumentów dętych i czadujacych gitar sprawia, że mamy do czynienia z punkrockiem ale w nowoczesnym wydaniu. Nie czuć nic co zachodziłoby kurzem czy trącałoby myszką. Wszystko jest swieże i nowoczesne, czuć że płyta została nagrana w 2009 roku.

Dla mnie płyta jest taka jak i nazwa, czyli TORPEDO LOS.

Nowa płyta Torpedo Los już niedługo w sklepach! GORACO POLECAM!Najnowszą płytę zespołu THE CUTS oraz BRUNO SCHULZ!

Od dawna jestem fanem między innymi elektropopu, w związku z tym polecam najlepszy polski śpiewany elektropop – tj. zespół THE CUTS i ich najnowszą płytę "Syreny nad miastem”. Jeśli ktoś lubi Depeche Mode lub zespoły tego gatunku to na bank warto zapoznać się z tą płytą. Sam osobiście zaangażowałem się w powstawanie tej płyty i sam z przyjemnością zrobiłem dla THE CUTS dwa teledyski.

Na płycie znajdują się harmonijne utwory z ciekawymi brzmieniami Tomka Rożka znanego jako Tom Horn z produkcji m.in. Sidney Polacka, Strachów Na Lachy, zespołu Dezire czy Agnieszki Chylińskiej, oraz w połączeniu z wokalem Przemka Zdunka i ciekawą, grą dla mnie jednego z najciekawszych gitarzystów w kraju – Tomasza Tomaszewskiego znanego jako Pan TT.

Płytę promuje singiel oraz teledysk pt. "Pokój na jedną noc".

Polecam łódzką formację BRUNO SCHULZ – jest to ciekawy zlepek różnych nurtów – trudny do określenia lecz charakter ich grania bardzo mi się spodobał. Ciekawy charyzmatyczny wysoki wokal w zderzeniu z niskim pulsującym basem na tle punkowo radioheadowego klimatu – to moja próba określenia ich grania. Sam zaangażowałem się w zrobienie miksu utworu który promuje płytę "EUROPA WSCHODNIA" pod tytułem "Dziury w ziemi". Namawiam do zapoznania się z materiałem - o nich będzie jeszcze głośno.

Płytę promuje singiel oraz teledysk pt. "Dziury w ziemi".

Gorąco polecam!Polecam najnowszą płytę Kazika Staszewskiego pt. „Silny Kazik pod Wezwaniem”.

Ciekawie, a jednocześnie w bardzo fajny i prosty sposób Izi ( Andrzej Izdebki ) zaaranżował, nagrał i wyprodukował niniejszą płytę. W dodatku zagrał na większości instrumentów na tejże. Czuję się lekkość, a jednocześnie duży profesjonalizm Iziego. Potwierdził tym samym, że jest absolutnie klasowym muzykiem. Widać, że swobodnie czuje się w różnych klimatach. Przy robieniu wersji singlowej, byłem pozytywnie zaskoczony jakością oraz szybkością, z jaką Izi pracuje. O Kaziku powiem krótko - zaśpiewał tak jak lubię, PROSTO I MEGA ZAWODOWO! Na płycie można również usłyszeć T.Glazik – Kult, M.Jędras –znany jako Zacier, R.Ślefarski , M.Górczyński oraz głos żeński-A.Stępniewska.

/20.11.2008/
 


 

Aktualności


2009-08-31
Opóźnienie w realizacji zamówień na singiel KULTU.

2009-08-29
KULT - MARYSIA.

2009-08-29
Nowości w sklepie S.P. RECORDS.

2009-08-25
Bielizna

2009-08-23
KULT - MARYSIA.


O firmie


Wydawnictwo fonograficzne S.P. Records zostało założone w 1993 roku przez byłego gitarzystę Kultu - Sławomira Pietrzaka i od początku istnienia jest legalnym p... więcej >>>


Nasze studioDysponujemy profesjonalnym sprzętem, reżyserką i dwoma pomieszczeniami do nagrań - jedno o powierzchni 60 m, drugie - 8 m (lektorka). Współpracujemy z uznanymi reżyserami dźwięku...
więcej >>>

Newsletter


Wpisz swój adres e-mail jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:

S.P. Records - independent record label and publishing company WOW Studio / Qba